خدمات نمایشگاهی

تیم پالار، ‌با بهره بردن از دانش روز این رشته و با تمرکز بر المانهای بصری و استانداردهای برند، نسبت به ارائه خدمات نمایشگاهی اقدام می‌کند.

مدیریت رویداد

تیم پالار بواسطه تجربیات ارزنده بین المللی و داخلی و همکاری با برندهای معتبر در صنایع مختلف، سبد کاملی از خدمات برگزاری رویدادهای تجاری را در اختیار دارد.

مرچندایزینگ

به واسطه تجربه بیش از ۱۰ سال همکاری با برندهای معتبر داخلی و بین المللی،‌ تیم پالار خدمات ویژه‌ای را در طراحی و اجرای المانهای بصری برند و تطبیق استانداردهای بین‌المللی با الزامات بومی ارائه می‌کند.

عکاسی صنعتی

داشتن تصاویر با کیفیت و جذاب،‌ نقش بسزایی در جذب مخاطبین و مشتریان هدف دارد. تیم عکاسی پالار،‌ با ثبت تصاویر ویژه از محصولات،‌ خدمات و فضای کسب‌و‌کار شما، امکان جلب نظر مخاطبین هدف را تسهیل می کند.

طراحی داخلی

پالار همواره در تلاش است تا با استفاده از خلاقیت اعضای تیم خود و برمبنای نیاز مشتری، بهترینها را به کارفرمایان خود ارائه نماید.

جذب و آموزش پروموتر

یکی از دغدغه های اساسی شرکت ها، جذب نیروی حرفه ای با روابط عمومی بالا و همسو با استاندارد برند است. بر این اساس پالار، ‌تیم حرفه‌ای از پروموترهای نمایشگاهی را گردآورده است تا خدمات مناسبی را برای شرکتها داشته باشد.