نمایشگاه مشهد

نمایشگاه بین‌المللی سلامت و تناسب اندام از ۱۴ لغایت ۱۷ دی ماه در سالن خلیج فارس واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور برندهای معتبر داخلی و بین‌المللی برگزار خواهد شد.

این رویداد با هدف ارتقاء سطح سلامت در جامعه و فراهم سازی زمینه ارائه خدمات شرکت‌ها، موسسات آموزشی، کلینیک‌های زیبایی و تناسب اندام و … به مخاطبین هدف طراحی و اجرایی خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی سلامت و تناسب اندام، در سالن خلیج فارس و در دو بخش ۴۴A و ۴۴B و بر اساس غرفه‌بندی منطبق با اصول برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی، جهت بازدید بهتر و رضایت حداکثری بازدیدکنندگان، سعی در ایجاد تجربه‌ای متفاوت برای مشارکت‌کنندگاه دارد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد لازم است تا فرم‌های ذیل را با دقت مطالعه نموده و پس از تایید و امضای کلیه موارد، با واحد بازاریابی نمایشگاه بین‌المللی سلامت و تناسب اندام تماس حاصل نمایند.

ضمنا به اطلاع می‌رساند آژانس خدمات نمایشگاهی پالار، به عنوان مجری غرفه‌سازی این رویداد معرفی شده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت درخواست‌های خود در خصوص غرفه‌سازی نمایشگاه سلامت و تناسب اندام با شماره 02126124378 و 09124801271 تماس حاصل نمایند

نویسنده

پالار

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.